×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Про особливі теми та особливих людей говорили з нашими читачами, учнями 4-в класу школи №16.

За даними Організації Об’єднаних Націй, практично кожна десята людина на планеті є інвалідом. І від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.
Та інвалідність – не вирок. Люди з інвалідністю часто доводять це і стають повноцінними членами суспільства, відмінними фахівцями і політиками, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових.
Неможливе можливо і тому доказ – історії життя відомих людей з обмеженими можливостями, які досягли успіху всупереч тому, що мало їх зупинити. Німецький композитор Людвіг ван Бетховен, втративши слух, продовжував писати свої неперевершені музичні твори, зокрема, «Урочиста меса» та «Девята симфонія з хором» були створені після втрати слуху. Американський музикант Рей Чарльз, який осліп ще в семирічному віці, був нагороджений 12 преміями «Греммі» та потрапив до зали слави джазу, блюзу і кантрі. Франклін Рузвельт був прикутим до інвалідного візка, але саме з його іменем пов’язані видатні сторінки історії та дипломатії США. Французький педагог Луї Брайль, який осліп в дитинстві через травму очей, розробив унікальний рельєфно-крапковий шрифт для сліпих, яким користуються і зараз. І ще багато історій і доказів з життя особливих людей доводять, що неможливе і справді можливе!

 

{gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_12_02{/gallery}