Наш майстер-клас з виготовлення медових ароматизованих свічок перетворив бібліотеку на особливий простір з особливими відчуттями. Відчуттями прийдешніх свят, тепла і затишку! 

Яка краса вийшла – ви бачите, а ось який фантастичний аромат заполонив бібліотеку, на жаль, об’єктив фотокамери передати не здатен)
Медові свічки своїми руками – це чудове заняття для веселої компанії. У нас було не лише весело, а й натхненно! Листки вощини виглядають як справжні бджолині соти і наші майстренята побачили і відчули якою на дотик є вощина. А від тепла їхніх рук натуральний віск став піддатливим і слухняно перетворився ось на таку красиву і елегантну свічку, доповнену натуральними ароматами сушених цілющих трав. Кожен ще й оздобив власноруч виготовлену свічку за своїм смаком.
Цілющі та релаксаційні властивості воскових свічок очевидні. Під час спалювання вони зовсім не виділяють диму, навпаки – від них віє тонким ароматом меду та прополісу. А запах меду піднімає настрій і заспокоює нерви та й усі матеріали – екологічно чисті.
Майстер-клас провела майстриня Вероніка Мішина. Він відбувся в межах проекту «Майстерня радості» і наступна зустріч відбудеться вже через тиждень, у п’ятницю. Слідкуйте за нашими анонсами, адже для участі обов’язкова реєстрація!


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}