×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 20 листопада – Всесвітній день дитини. Коли, як не сьогодні варто з головою зануритися в дитинство)

Нам це зробити не важко, адже практично щодня наша бібліотека наповнюється дитячим сміхом. Наприклад, цього разу, коли вперше до бібліотеки завітали учні 1-а класу школи №14. Ми їх радо зустріли, розповіли про історію, традиції та правила бібліотек, дізналися про їхні читацькі уподобання. Погралися, пофантазували і навіть влаштували маленькі театральні експерименти – у цьому допоміг наш бібліотечний ляльковий театр. Вражень і емоцій вистачило усім!
Всесвітній день дитини відзначається щороку 20 листопада. Саме цього дня у 1959-му Генеральна Асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а згодом – Конвенцію про права дитини. У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

 {gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_11_20{/gallery}