Ось таких пташенят натворили під час майстер-класу з виготовлення аплікації-панно у техніці «квілінг». Працювали усі натхненно і радісно, тому і результат вийшов чудовий! А совенята у кожного по-своєму особливі)

Майстер-клас провела майстриня Вероніка Мішина, яка не лише допомагала нашим майстренятам зробити свої роботи досконалими і неперевершеними, а й поділилася секретами паперокручення та розповіла про історію і традиції квілінгу.
Достовірно походження квілінгу не відоме, однак вважається, що він з'явився відразу після винайдення паперу в Китаї. Вперше документально згаданий квілінг у 1200-х роках, але фактично почав використовуватись у 1500-1600-ті французькими та італійськими черницями. Вони використовували шматочки тонкого непрозорого паперу та гусяче пір'я, щоб прикрасити релігійні догмати та картини. Саме використання гусячого пір'я і зумовило термін «quilling».
Свого часу цю техніку використовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, підставок, корзин, шкатулок та ін. У наші часи квілінг став досить відомим і доступним, тож кожен охочий тепер може створювати неповторні шедеври власноруч. Що ми і зробили!
Майстер-клас відбувся у межах проекту «Майстерня радості». Плануємо творити щоп’ятниці о 15.00. Слідкуйте за анонсами і приєднуйтеся!


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}