Саме такою була наша сьогоднішня зустріч Крута математика. Теорія ігор з гостем бібліотеки – математиком Тарасом Павловим. І навіть ті, хто вважає математику нудною чи нецікавою, відчув, що у цій науці вирують справжні пристрасті!

Сьогодні наші знання суттєво поповнилися, а, можливо, і змінилися. Говорили про дуже цікаві речі, які, на перший погляд, не мають відношення до математики: що таке ігри, що спільного в математики, ігор та життя, про ігри з ненульовими сумами та дилему в’язня. І ще про те, якою ж є ціна довіри.
Спілкувалися, грали, обговорювали, відстоювали свої думки та доводили свої «теореми» не лише дітлахи, а й їхні батьки. Приємно говорити про те, що їх було сьогодні чимало і усі – активні і зацікавлені.
Про систему освіти і про те, як її змінити та перетворити на живий цікавий процес теж поговорили. Адже, як стверджують аналітики, у молодшій школі математика є одним з найулюбленіших предметів у більшості школярів. Але з часом ситуація змінюється на протилежну. У чому ж річ? На жаль, через брак наочності для багатьох учнів складні алгебраїчні чи тригонометричні формули так і залишаються лише цифрами на папері чи дошці. В уяві школярів, як правило, не мають жодного відношення до реального життя. Про те, як змінити ситуацію на краще і таки полюбити і зрозуміти математику наш гість теж поділився своїми думками. А ось без математики світ не можливий, адже ще усім відомий Галілео Галілей стверджував, що книга природи написана мовою математики!)


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}