×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Дитячий садочок «Світлячок» привітно зустрів Зелена бібліотека / Green library в своїх стінах. Приємно відчувати, що рухаємося в правильному напрямку і робимо потрібну справу. Про це говорить і наше щоденне спілкування з читачами, і ось такі зустрічі на запрошення.

Читали, гралися, спілкувалися довкола теми екології і того, що кожен може зробити для збереження рідної природи та краю. Малюки жваво реагували, розповідали про свої спостереження та еконавики, про те, як сортують сміття та піклуються про тваринок.
А допомогли нам у спілкуванні, звичайно ж, наші книжечки. Цього разу презентували добрі, милі і розумні екоказочки від Екологічного Бюро УГКЦ, які маємо в нашій бібліотеці. Нашим слухачам вони прийшлися до смаку.
Казка про доброго їжачка Гачка, який урятував від пожежі польових та лісових мешканців – звірят та пташенят і допоміг людям усвідомити, що Земля – це наш спільний дім. Казкова історія про песика Арчі Катерини Єгорушкіної, яка вже була гостем нашої бібліотеки, розповідає про песика, який намагається зробити світ чистішим та кращим. Саме цим виданням Бюро УГКЦ з питань екології започаткувало серію повчальних казочок для діток на екологічну тематику. Цікаві та захопливі пригоди казкових героїв допоможуть пробудити любов до природи, викликати співчуття до її страждань, навчать відповідально ставитися до довкілля. Загалом же екоказки розповідають про багатство природи, мотивують дітей до бережного відношення до водойм, ґрунтів, повітря, рослинного та тваринного світу та свого здоров’я.

 

{gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_11_05{/gallery}