×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Творча зустріч з відомим українським письменником Олегом Чаклуном Oleg Chaklun подарувала справжній фонтан вражень та емоцій нашим читачам. Мабуть, не випадково і видавництво, яке презентував наш гість, теж називається символічно – «Фонтан казок»)

Книги Олега Чаклуна вже стали популярними та впізнаваними. Наприклад, науково-фантастична повість «Піраміда Синтії» потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017», а «Монстри, що живуть у шафах» – до довгого списку цієї ж премії у 2018 році. Найбільшою ж популярністю серед маленьких читачів (і дорослих теж) користуються пригодницькі казки-повісті про Мікробота, маленького робота, який понад усе любить гратися в хованки. Випадково потрапивши на нашу планету, він заводить нових друзів, долає безліч труднощів, потрапляє до багатьох захопливих пригод.
У добрих історій немає негативних героїв, а є тільки позитивні емоції. Мабуть, цим вони і приваблюють читачів.
Ми ж не лише поспілкувалися, почитали та пофантазували разом з гостем, а ще й доручили йому важливу місію. Саме Олег Чаклун привітав наших юних художників з перемогою у Конкурс дитячого малюнку "Екогерої Зеленої бібліотеки"
Нових перемог та нових вражень від прочитаних книг бажаємо усім нашим читачам! А книжечок після зустрічі і справді цього дня побільшало) 
Дякуємо за натхненну зустріч та чудові подаруночки Oleg Chaklun та видавництву Фонтан казок!

{gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_11_01{/gallery}