×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 І з цим не можливо не погодитися. Сьогодні ми про козацьку славу, відвагу та мужність, про козацькі традиції та їхнє продовження говорили разом з учнями третього класу школи №326. І це не випадково, адже зустріч відбулася напередодні Дня козацтва та Дня захисника Вітчизни.

Українське козацтво надзвичайно цікаве та важливе явище в історії не лише України, а й світу. Козаки дивували, захоплювали, надихали інших на відвагу, берегли рідну культуру та звичаї. А ще їхній образ часто межує з загадковістю та містикою. Однією з переваг козаків, крім сили та бойової майстерності була ще й кмітливість та хитрість. Про козаків-характерників, козацькі подвиги та звичаї, човни та зачіски, про традиції Запорізької Січі дізналися сьогодні чимало. А потім ще й козацькі забави влаштували на кмітливість та спритність. Переможених не було) А ось обізнаних і задоволених додалося!
Святкуйте щасливо усією родиною і пам’ятайте про те, що ми – нащадки козацької слави!

 {gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_10_12_1{/gallery}