Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

ож, сьогодні усе було про мир – розмови, читанка, майстерка і навіть подарунки – чудові малюнки, які ми отримали від наших гостей – маленьких читайликів, учнів 1-б класу Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського. Вони ще раз підтверджують те, що діти України хочуть миру!

Детальніше...

Зустріч в рамках проєкту «SMUHA - Емоційна компетентність підлітків в умовах війни» цього разу зібрала гомінку підліткову компанію, яка вчилася розуміти та управляти своїми емоціями.
Детальніше...

Отримали кілька примірників посібників з психологічної допомоги, розроблених волонтерським проектом «Як ти, брате». Усі вони містять дієві поради та рекомендації, що мають допомогти людям зрозуміти, як підтримувати одне одного під час війни.
Детальніше...

Ще один символ цієї осені створили наші вправні майстринята. Кумедні і неймовірно милі їжачки тепер тішитимуть усіх, хто їх побачить. Вони і справді неповторні – зроблені з любов’ю та наповнені теплом. І нехай вони зігрівають цим теплом своїх власників)

Детальніше...

Радіємо теплим погожим осіннім дням і радо зустрічаємо наших читайликів вже з порогу)😊 Погода і справді налаштовує на дружнє спілкування та творчість. Тож, не проходьте повз – обирайте книжечку, залишайте своє побажання на нашому бібліотечному «дереві» і насолоджуйтеся читанням, теплом і дружнім спілкуванням.

Детальніше...

Осінню творчість у бібліотеці розпочали з виготовлення голківниць-черепашок. Тож, ці черепашенята не лише гарненькі, а й корисні та функціональні. Тепер наші майстриньки точно знають куди прилаштувати голочки)

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227