ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

 Ведмедик – це, мабуть, найпопулярніша іграшка усіх часів, адже саме ведмедик підставляє свої м'які боки багатьом малюкам під час сну, вислуховує всі накопичені за день образи від дівчаток-підлітків, мовчазно підтримуючи свою власницю. Тож, ведмедик – просто незамінний друг для багатьох поколінь. Він дарує радість і може замилувати та розчулити лише своїм виглядом.

Детальніше...

 23 вересня виповнюєтья 150 років від дня народження видатної української співачки Соломії Крушельницької (1872-1952).Ще за життя вона була визнана найвидатнішою співачкою світу. На сценах світу Крушельницька не мала рівної, її сопрано на три октави підкорило планету.

Детальніше...

Фантазія у купі з бажанням і майстерністю здатні творити дива. У цьому ми переконуємося щоразу під час творчого процесу, що відбувається щоп’ятниці у бібліотеці. Ось і цього разу звичайні речі і матеріали перетворилися на милих єдиноріжків – у кожного свій і неповторний. А ще говорять, що вони можуть втілювати бажання)
Детальніше...

 Затишний осінній майстер-клас у бібліотеці цього разу був присвячений створенню ось таких чудових янголів з вовни. Процес виявився кропітким, але дуже творчим. Усі потрудилися на славу і мають свого чудового ангелика – неповторного, теплого і затишного, створеного власноруч і наповненого любов’ю)

Детальніше...

 Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників та спортсменів - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди були попереду, складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Серед наших читайликів теж багато прихильників фізкультури та спорту, а свої навики та успіхи вони частенько демонструють і нам, як, наприклад, Ромчик та Злата у своїх шпагатах)😊

Детальніше...

 Розпочали осінь ось такими творчими посиденьками в бібліотеці) Цього разу наші майстренята стали справжніми дизайнерами і створили неповторні сумочки з ляльками. Тому тепер сміливо можуть претендувати на звання «Наймодніша дівчинка осені» . Погоджуєтесь?)😊

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227