Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

Затишний музичний вечір «Нас з тобою поєднав вечірній Київ», як і обіцяли, був справді затишним і водночас натхненно-емоційним)
Детальніше...

Наш насичений передсвятковий день був щирим і щедрим на емоції та враження. Неймовірна художня виставка, створена нашими друзями – талановитими художницями Інною Артамоновою, Мариною Стогнієвою, Іриною Сайбель та Вікторією Корецькою стала прикрасою не лише бібліотеки, а й, сподіваємося, нашого рідного непереможного Києва.
Детальніше...

Не менш сонячним, радісним і щирим був і наш бібліофест «Київ – серце світу: найкраще місто 2023 року», приурочений Дню нашого рідного і непереможного Києва.
Детальніше...

Частину ваших малюночків, створених з любов’ю, ми вже передали волонтерам, але запрошуємо далі усіх і кожного долучитися до акції з підтримки ЗСУ та намалювати свій малюнок-оберіг для захисника. Долучитися легко – просто намалюй свій неповторний сюжет, який, на твою думку, якнайкраще передаватиме бачення та відчуття підтримки та перемоги.
Детальніше...

Триває робота над новими посібниками та робочими зошитами з української мови, розробленими для НУШ. Сьогодні одна з авторок видавництва «Грамота» Видавництво "Грамота" пані Мар’яна Захарійчук працювала у нас, а значить і бібліотека трішки додасть свого до нової української освіти)

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227