• Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій бібліотеки на Пріорці

У це зелене море, нафантазоване і створене юними художниками, і справді хочеться пірнути). Тому не обійшлося на зелених малюнках Емілії та Мілани без червоненьких «мешканців» – рибки і жучків-сонечок.

Ділимося квітучою красою, що тішить нас і наших читачів цими липневими днями). Ця краса і справді надихає, додає настрою, а ще здатна діяти як терапевтичний прийом – перевірено!). Тож на нашому бібліотечному городику квітнуть троянди, лілії, ромашки, флокси, хризантеми, чорнобривці і ще багато чого красивого і неповторного, яке ми доглядаємо і напуваємо водичкою.

Наші екоторбинки готові! І не просто торбинки, а неповторні речі, оздоблені власноруч за старовинними українськими традиціями. Під час чергового зібрання проєкту «Майстерня радості» юні майстрині оздоблювали свої сумочки з застосуванням старовинної техніки «Вибійка» Майстер-клас «Екоторбинка, оздоблена в техніці «вибійка».

Чергова майстерка, що відбулася у бібліотеці в межах проєкту «Майстерня радості», була присвячена роботі з технікою декупажу. Юні майстрині оздоблювали дерев’яні підставки чи картини, на їхній розсуд, використовуючи для цього паперові серветки, власну фантазію і вміння.

Саме "Риба спокою", яку уявили і намалювали дітлахи, стала фінальною крапкою занять з психологічної підтримки, що відбувалися у бібліотеці впродовж травня-червня. Під час літніх зустрічей діти у супроводі досвідченого психолога Ольги Падій оволодівали навичками комунікації та взаємодії у групі, отримали досвід емоційної саморегуляції та релаксації.

 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}