return_links(); ?>

Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту


Публічна бібліотека № 138

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій
Про Зою Гайдай
Пошта

Пошук по сайту

 

Самоцвіти та кристали в житті та художній літературі

Читач нашої бібліотеки, вчитель географії та біології Олена Миколаївна Зубкова, 19.02.2015 прочитала популярну лекцію на тему: «Самоцвіти та кристали в житті та художній літературі».
Напередодні вона допомогла відібрати книги для виставки. Колектив бібліотеки оформив книжкову виставку літератури авторів, в чиїх творах згадуються самоцвіти та кристали.
Самоцвіти та кристали найдревніші та найдосконаліші творіння природи. Вони завжди привертали увагу людей.
Властивості їх слугували натхненню поетів і письменників різних епох і континентів. На прикладі творів М. Державіна, І. Крилова, Д.Бальмонта, О. Пушкіна, М.Лермонтова, О. Купріна лектор торкнулась теми, яка невичерпна.
Олена Миколаївна пояснила різницю між каменями-талісманами та каменями-оберегами.
Вона торкнулась аспектів використання самоцвітів і кристалів у лікуванні та оздоровленні людей, наприклад: які прикраси надягати у різні дні тижня або які камені відповідають знакам Зодіаку. А також дала практичні поради по створенню особистої колекції каменів, по роботі з самоцвітами та кристалами.
Зразки самоцвітів і кристалів були представлені на спеціальній виставці з колекції лектора, одного з бібліотекарів та читача.
Аудиторія уважно слухала та записувала цікаву інформацію.
Лекція супроводжувалась музикою та слайдами. На цьому слайді Ви бачите графиню Воронцову, якій О. Пушкін присвятив вірш «Талісман», вона подарувала перстень поету в дні їх знайомства, а в день своєї смерті поет подарував його своєму другу.

 

Всі події

 

© 2006-. Розробка та дизайн ЦБС Оболонського району, м. Київ