return_links(); ?>

Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту


Публічна бібліотека № 138

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій
Про Зою Гайдай
Пошта

Пошук по сайту

 

Дружній візит не тільки у владних колах.

15 листопада 2013 року в читальній залі ПБ № 138 відбулась зустріч польського товариства "Згода" з поляком, доктором історичних наук, співробітником Музею Війська Польського в Варшаві, фахівцем з питань Катинської трагедії Томашем Щепанським.
Голова товариства "Згода" Роман Маловський та Томаш Щепанський ознайомились з книжковою виставкою: "Він – символ України" (Олександр Білаш), яка присвячена 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка.
Теми Катинської трагедії та визволення Києва від німецько-фашистських загарбників близькі між собою за часом, тому пан Щепанський не минув книжкову виставку: "И вечной памятью останутся мгновенья, что помогли историю вершить", яка присвячена 70-річчю тій історичній події.
Зустріч розпочав голова товариства "Згода" Роман Маловський. Він привітав членів товариства, гостя, представив його, згадав про Мар'яна Маловського та Роксолану Кардиналовську, їх твори, а також подарував бібліотеці плакат з зображенням Папи Івана Павла ІІ та календар з репродукціями Київського костьолу св. Олександра.
Гість з Польщі зробив коротеньку наукову доповідь про трагедію в Катині. Обґрунтовано та без емоцій розповів про роль НКВС у загибелі польських офіцерів, їх кількість та церемонію поховання їх останків.

Пан Томаш Щепанський подарував до фонду бібліотеки дві брошури про Катинську справу на польській та російській мовах, путівник по Катинському музею в Варшаві, на російській мові, та символ цієї трагедії - ґудзик.

Один із гостей заходу приніс семиструнну гітару, якій виповнилось 200 років.

Колектив бібліотеки сфотографувався напам'ять з гостем із Польщі та обмінявся "e-mail".

Всі події

© 2006-. Розробка та дизайн ЦБС Оболонського району, м. Київ