return_links(); ?>

Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту


Публічна бібліотека № 138

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій
Про Зою Гайдай
Пошта

Пошук по сайту

 

Звіт голови клубу Київ Поетажний про фестиваль: "Ностальгія по теперішньому"

22.06.2013 відбулось позачергове засідання клубу київських поетів Київ ПОЕТажний. Голова клубу Олег Федорів розповів про організацію та проведення міжнародного фестивалю поезії: "Ностальгія по теперішньому". Поети з країн: Білорусії (Полоцкая ветвь), Ізраїлю, Росії (Москви та Удмуртії) приїхали до Київа. Фестиваль проходив на пароплаві.
На фестивалі відбувся конкурс віршів. Журі фестивалю розглянуло та проаналізувало понад 80 віршів. 1-е місце в конкурсі отримав поет із Ізраїлю Віталій Заїченко. В межах фестивалю був проведений круглий стіл в бібліотеці ім. О. Шварцмана. Гості фестивалю відвідали музей Великої Вітчизняної війни.
Наслідком проведення міжнародного поетичного фестивалю "інтереальність": "Ностальгія по теперішньому" було видання збірки віршів поетів-фестивалівців. Один примірник збірки голова клубу подарував нашій бібліотеці. Бажаючі познайомитись з сучасною поезією запрошуємо до нашої бібліотеки.
На фестивалі голові клубу "Київ ПОЕТажний", поету та видавцю Олегу Федорову було вручено медаль імені Бориса Грінченка за заслуги в розвитку літературного процесу в Україні. Нагороду вручав керівник Міжрегіональної спілки письменників України Володимир Спектор. На засіданні було прийнято рішення про проведення другого фестивалю.
Білоруський літературний союз " Половецкая ветвь" подарував київському клубу поетів збірки своїх віршів, антологію та літературну газету "Слово писателя", які голова клубу передав до нашої бібліотеки. Усіх пошановувачів поезії запрошуємо до нас, познайомитися з сучасною літературою братського народу.
Бібліотеці також було подаровано два примірники літературно художнього видання " Соты ". Видання цікаве тим, що має фрагменти інтерв’ю з українським філософом Сергієм Кримським та радянським кінорежисером Андрієм Тарковським. Видання також має короткі біографії авторів.
© 2006-. Розробка та дизайн ЦБС Оболонського району, м. Київ