У публічній бібліотеці № 138 розпочав свою роботу
клуб київських поетів «Киев ПОЭТажный»

Ще в кінці 2011 року керівництво клубу київських поетів "Киев ПОЭТажный", що утворився кілька років тому й мав «тимчасову прописку» в арт-кафе на Печерську, оформило партнерські відносини з Централізованою бібліотечною системою Оболонського району столиці, а відтак вже у січні 2012 «відсвяткувало новосілля» у приміщенні Публічної бібліотеки №138. За домовленістю з адміністрацією бібліотеки засідання клубу відбуваються останньої суботи кожного місяця. Тут уже успішно пройшли два засідання клубу, на яких відбулося знайомство з персоналом бібліотеки, з умовами їхньої роботи, вирішувались організаційні проблеми, активно обговорювалися творчі плани, зокрема й реальні можливості проведення спільних з книгозбірнями району масових заходів.

До речі, вже на першій січневій зустрічі, на яку зібралося біля двадцяти студійців, панувала звична атмосфера творчості, доброзичливості та, звичайно ж, лунали вірші українською та російською мовами. А ось у лютому навіть не всім, хто завітав на засідання клубу, вистачило місця. Але стоячі місця теж нікого не засмутили! Як кажуть у народі: «Хоч не пишно, та затишно». Тож, незважаючи на деякі об’єктивні незручності (кількість членів клубу постійно зростає, а площа читальної зали, на жаль, — величина стала), чергове поетичне свято вдалося на славу! І це, звісно, не може не радувати як шановне поетичне товариство клубу, так і бібліотекарів, щирих і професійних поціновувачів поетичного слова.

Практично всі учасники літературного об’єднання мають публікації у колективних збірниках, літературних часописах, альманахах. У творчому доробку багатьох є й «сольні» книжки. Відтепер їх можна побачити в бібліотеці на постійно діючий книжковій виставці, що представляє творчі досягнення членів клубу. А якщо у користувачів бібліотеки виникне бажання їх ще й почитати, то таку можливість буде надано без зайвих зволікань. Крім того, за домовленістю з автором, можна придбати будь-яку книжку ще й з автографом улюбленого поета.

Модератор клубу «Киев ПОЭТажный» : – Олег Никоф, поет, журналіст, професійний видавець.


Все события

return_links(); ?>