return_links(); ?>

Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту


Публічна бібліотека № 138

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій
Про Зою Гайдай
Пошта

Пошук по сайту

 

Природу покращують засобом,
Який природа сама створила

В. Шекспір

13 грудня в читальній залі ПБ № 138 відбулась зустріч членів «Клубу органічного землеробства» з представником компанії «Заря» Володимиром Сесіним.
Володимир Сесін привіз з собою технічні засоби, які допомогли йому поінформувати членів клубу про ефективні мікроорганізми.
Нагадуємо. Комплекс ефективних мікроорганізмів винайшли японці, з допомогою яких очистили свої річки і довколишнє середовище. Компанія «Заря» співпрацює з австрійською компанією, яка займається вирощуванням цих мікроорганізмів і розповсюджує їх.
Члени «Клубу органічного землеробства» м. Києва, знайомі з «емочками», але з цікавістю слухали лектора. Для тих дачників, які ще не знають хто такі «Емочки» інформуємо. Ефективні мікроорганізми «ЕМ» – це корисні для довкілля і дружні до людей мікроорганізми, які переважають в створених (японцями) мікробіологічних спільнотах. В результаті цього відновлюється навколишнє середовище, а руйнівні мікробіологічні процеси – гниття та захворювання поступаються місцем процесам позитивним – ферментації та очищенню.

Слухачі обговорювали почуте і з перших рук придбали препарат «Емочки для всіх», який можна використовувати для рослин, тварин і людей. Інструкція по використанню додається.

Захід закінчився на позитивній ноті. Всі були задоволені. А головне, є люди в нашій країні, які дбають про свій клаптик землі.

 

Всі події