return_links(); ?>

Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту


Публічна бібліотека № 138

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій
Про Зою Гайдай
Пошта

Пошук по сайту

 

Презентація романа
«Двічі графиня і двічі генерал»

14 листопада у приміщені читальної зали ПБ №138 відбулася презентація романа про уманський парк «Софіївка», письменника-аматора Сергія Шарика «Двічі графиня та двічі генерал».

Автор книги Сергій Шарик народився в Умані. Він дуже любить свою рідну землю, і написав про неї чудовий історичний роман про двох закоханих.

Маючи технічну освіту, автор написав ліричний роман двома мовами, українською і російською. Його бажання перекласти книгу на польську мову - може здійснитись, тому що польське товариство зацікавилось ним.

Презентація відбулася за ініціативи голови польського товариства «Згода» Романа Маловського, який не міг пропустити вихід книги про історію кохання польського магната.
Послухати автора про історію створення роману, прийшли члени польського товариства.
Небайдужість до цієї теми виявили і окремі члени клубу «Бувалих бібліотекарок».
Не обійшло своєю увагою цей захід і посольство Польське в Києві. На презентацію прийшла консул посольства Аліція Томащик.

Користуючись нагодою, а саме присутністю представника посольства Польського, з промовою про бібліотеку Польського Дому села Чупира, виступив пан Г. Куценко. Він розповів про героїзм своїх земляків, які врятували книги цієї та інших приватних польських та українських бібліотек. Серед врятованих книг:

  • 4-х томна Всесвітня історія, видана у Відні (ХІХ ст.);
  • Цегельський Л. Русь-Україна та Московщина-Росія (1917-1918рр.);
  • Біографія Йозефа Пілсудського;
    та інші.
За традицією бібліотеки автор роману подарував читачам обидва примірники книги. Колектив бібліотеки дякує Сергію Васильовичу за виступ і книги.

 

Всі події