ЦРБ ім. Аркадія Гайдара Бібліотека ім. Олени Пчілки Бібліотека ім. Саші Чекаліна Бібліотека № 102 Бібліотека № 120
 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС
 

Мистецько-пізнавальна година «Перші квіти весни»

«Вже перші квіти розцвіли,
Такі прекрасні й ніжні!
Із снів холодних, зимових
Збудилися привітні.»

Дивна річ — взимку людина радіє білому вбранню землі, пухнастим сніжинкам, що падають з неба, міцному морозцю, але настає перший місяць весни, ми раптом відчуваємо, наскільки втомилися від чорно-білої зимової картини! Душа прагне тепла і світла, очі — яскравих фарб.

9 березня 2018 року в бібліотеці № 129 для дітей читачі бібліотеки відвідали мистецько-пізнавальну годину «Перші квіти весни», дізналися більше про чудову квітку – гіацинт, дивовижний запах якої чарує нас своїм ароматом, а китиці суцвіть найніжніших відтінків – найліпша окраса наших осель у свято. Квітка ця – дарунок Малої Азії, а назва її в перекладі з грецької означає «квітка дощів», оскільки на батьківщині вона починає розпускатися якраз із настанням теплих весняних дощів. Діти почули грецькі легенди про походження гіацинта, дізналися як, ведучи родовід із Малої Азії, квітка здобула любов жителів Сходу, а згодом проникла до Європи. На майстер-класі навчилися створювати власноруч дивовижну квітку гіацинту, щоб подарувати своїм матусям.

Квіти - це радість, яку нам подарувала природа. Вони пробуджують у нас людяність, щирість, сердечність і доброту. Недаремно народ звеличив їх у піснях, казках, легендах, у творах образотворчого мистецтва.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>