ЦРБ ім. Аркадія Гайдара Бібліотека ім. Олени Пчілки Бібліотека ім. Саші Чекаліна Бібліотека № 102 Бібліотека № 120
 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС
 

Арт - година «Сердечні дарунки Святого Валентина»

Вже так повелося, що у День Святого Валентина ми даруємо подаруночки не тільки коханому чи коханій, а всім, хто дорогий для нас.

У бібліотеці № 129 для дітей напередодні Дня Святого Валентина проходив майстер – клас з виготовлення «валентинки» - незмінного атрибуту цього романтичного свята.

Діти добре знають про свято всіх закоханих. Вони не тільки чекають на подарунки, а й готові їх дарувати. Чи може бути щось миліше від валентинки виготовленої з великою любов’ю маленькими рученятами?

Під час зустрічі діти дізнались про історію свята, про те, що кохання - найзагадковіше з усіх людських почуттів. Кохання надихало на створення безсмертних шедеврів поетів і художників, скульпторів і музикантів. Такої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Вони живуть на сторінках книжок.

У цьому можна переконатися завітавши до бібліотеки № 129 для дітей. На виставці «Від серця до серця» на старшому відділі представлені книги про неймовірні історії кохання: В. Шекспір «Ромео і Джульєта», О. Грін «Пурпурові вітрила», П. Загребельний «Роксолана» та ін..

На молодшому відділі діти можуть переконатися, що кохання та добро перемагають зло та негаразди, прочитавши казки Ш. Перро «Попелюшка», Г. Х. Андерсена «Русалонька» та «Снігова королева», С. Аксакова «Червоненька квіточка» та ін..

Нехай у житті кожної людини буде більше добра, тепла і любові !

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>