Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС
 

Зустріч – знайомство з Наталією Осипчук
в рамках проекту «Ім’я, яке я відкрив для себе»

18 грудня 2017 року у бібліотеці № 129 для дітей відбулась зустріч-знайомство з письменницею Наталією Осипчук в рамках проекту «Ім’я, яке я відкрив для себе». На зустрічі були присутні учні 3-Б класу ЗОСШ № 256.

Осипчук Наталія Вікторівна - українська письменниця, прозаїк, публіцист, драматург, член Національної спілки письменників, Національної спілки журналістів України, киянка.

Пані Наталія відразу заволоділа увагою дітей, дуже цікаво, в ігровій формі презентувала свою нову книгу для дітей "Нас чекають у Щасливому". Усі присутні вирушили в уявну подорож до містечка Щасливого, і занурились в атмосферу літа, моря, сонця й захоплюючих пригод.
Також діти активно брали участь у літературних мовних іграх, читали розділ з книги "Увага, смертельний номер : ми поїдаємо скло!". До речі, ця історія нагадала нашим читачам багато фокусів - і діти радо ділилися знаннями.

Письменниця представила яскраві дитячі малюнки за мотивами книги, що спонукало наших читачів прочитати книгу до кінця і створити свої малюнки.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ