Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС
 

День відкритих дверей
«Бібліотека – нові часи, нові можливості»

Бібліотека для дітей сьогодні — це не тільки своєрідний інформаційний центр, а й центр розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей і підлітків, центр спілкування, дозвілля та релаксації. Бібліотекарі нашої бібліотеки прагнуть оновити зміст та форми спілкування з юними читачами, створити комфортне інформаційне середовище, яке відповідало б різнобічним уподобанням. І все це з однією метою — залучити якомога більше дітей до книги, до проведення свого вільного часу в бібліотеці.

Тому, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, 28.09.2017 р., бібліотека № 129 для дітей запросила усіх бажаючих на День відкритих дверей «Бібліотека – нові часи, нові можливості».

Треба зазначити, що в нашій бібліотеці поступово запроваджуються нові інформаційні технології (Інтернет, Wi-Fi-зона). Діти мають можливість отримати навички роботи в мережі Інтернет та дізнатися про технології пошуку інформації, брати участь у «віртуальних екскурсіях».

Проведення Дня відкритих дверей сприяє залученню підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, створенню у бібліотеці атмосфери радісного спілкування, де кожна дитина — юний читач відчуває себе бажаним гостем.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>