Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС
 

Суботня школа батьків

Кожна сім’я — особливий світ, де ціннісні орієнтири старших членів сім’ї відчутно позначаються на індивідуальних, читацьких, навчальних, а найбільше — на життєвих принципах дитини. Привернення уваги до проблем сім’ї, пошуки шляхів співробітництва з кожною сім’єю, удосконалення виховних можливостей батьків і сьогодні залишається одним із надзвичайно важливих завдань сучасної бібліотеки.

Бібліотека № 129 для дітей шукає нові підходи до зближення сім’ї з книгою. З цією метою проводяться різноманітні заходи для батьків наших читачів.

Так 13 травня 2017 року у бібліотеці проходив захід «Суботня школа батьків». Тож які секрети повідали наші бібліотекарі батькам наших читачів, на які теми проводилося заняття?

Що таке книга і читання, на скільки важливі вони в процесі гармонійного розвитку дитини. Як читати з дитиною, як прив’язати любов до книги. Як створити домашню бібліотеку, з яких книжок вона повинна складатися. Читання та обговорення казок, що допомагають батькам у подоланні дитячих капризів. Чим зайнятися з малюками під час відпочинку, як робити різні поробки, аплікації тощо. Психологічні поради для батьків на допомогу вирішення проблемних питань у вихованні дитини. Поради що до організації сімейного дозвілля.

Завітайте, шановні батьки, до бібліотеки № 129 для дітей та разом з дітьми пориньте у світ друкованого, але живого слова.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>