Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС
 

Тиждень екології
«Чистота планети, чистота душі»

Люби природу не як символ
Душі своєї,
Люби природу не для себе –
Люби для неї.
Вона - не тільки тема вірша
Або картина, -
В ній є висоти незміримі
Й свої глибини.

Максим Рильський.

Протягом тисячоліть люди перебували в залежності від природи. І хоча зараз багатьом здається, що людина звільнилася від цієї залежності, це не так. Ми – частинка природи, і без неї не можемо існувати.

Протягом довгої історії люди не лише споживали природні ресурси: корисні копалини, деревину, воду тощо, а й забруднювали навколишнє середовище. За це люди змушені розплачуватися.

Можливо, хтось вважає, що нічим не може допомогти багатьом зникаючим видам, наприклад тиграм або морським черепахам, тому що вони живуть дуже далеко. Це не так. Життя всіх живих істот на Землі взаємоповязане. У нас спільна атмосфера й спільні океани. Щоб зберегти рідкісні види, потрібно піклуватися про чистоту навколишнього середовища, не забруднювати воду і повітря. Економія води та електроенергії, за можливістю ходити пішки або їздити на велосипеді, а не на машині, здавати побутові відходи для переробки, не смітити будь–де… На перший погляд, це дрібниці, але насправді ці заходи дуже важливі для збереження природи.

Усі ці питання єдності людини і природи розглядалися у рамках заходів, які проходили у бібліотеці № 129 для дітей 17-24 квітня 2015 року й були присвячені Тижню екології. Учні 2-6 класів ЗОШ № 256 брали участь в таких заходах: урок екології «Пригоди маленької краплинки», експрес – інформація «Сторінками Червоної книги України», екологічна гра «Природа дарує диво» та бесіда – диспут «Чистота планети – чистота душі».

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>