Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС
 

Художній вернісаж «Від серця до серця» у бібліотеці № 129 для дітей

14 лютого ми святкуємо найромантичніше свято року – День Святого Валентина.

Кохання - найзагадковіше з усіх людських почуттів. Навіть в цей лютневий холодний день кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни. Кохання надихало на створення безсмертних шедеврів поетів і художників, скульпторів і музикантів. Такої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Вони живуть на сторінках книжок.
У цьому можна переконатися завітавши до бібліотеки № 129 для дітей. На виставці «Від серця до серця» на старшому відділі представлені книги про неймовірні історії кохання: В. Шекспір «Ромео і Джульєта», О. Грін «Пурпурові вітрила», П. Загребельний «Роксолана» та ін..
На молодшому відділі діти можуть переконатися, що кохання та добро перемагають зло та негаразди, прочитавши казки Ш. Перро «Попелюшка», Г. Х. Андерсена «Русалонька» та «Снігова королева», С. Аксакова «Червоненька квіточка» та ін..
Пригадати народні прислів’я та приказки, пісні про кохання та легенди, пов’язані з Днем Святого Валентина, можна було відвідавши студію «Майстерня дитячої фантазії». Майстер – клас з виготовлення «валентинки» - незмінного атрибуту цього романтичного свята, дозволив дітям за допомогою листівки у вигляді сердечка висловити світле і добре почуття – любов. А вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері та батька, до дівчини чи хлопця і, звичайно, до книги, до читання.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>