Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   
 

Година історії «Земний уклін тобі, солдате»

28 жовтня у бібліотеці № 129 для дітей проходила година історії «Земний уклін тобі, солдате»

70 років минуло від дня визволення України від фашистських загарбників. Але час не затьмарив самовідданого героїчного подвигу народу, який виборов незалежність Вітчизни заради миру і спокою на Землі.

Книжкова виставка «Земний уклін тобі, солдате» , розгорнута у бібліотеці № 129 для дітей, свідчить про живий зв’язок минулого з теперішнім і майбутнім, нагадує про святий обов’язок кожного з нас шанувати самовідданість і героїзм людей, які заради захисту рідної землі віддали найдорожче – життя. Наші діди з честю виконали свій обов язок, подали приклад жертовності в ім я Батьківщини та народу. Пам ять про них буде вічною і передаватиметься з покоління в покоління.

Будьмо ж гідними спадкоємцями цієї важкої, кров’ю мільйонів здобутої Перемоги. Хай ніколи не залишає нас глибоке почуття патріотизму, відданості святим ідеалам, за які боролися і вмирали старші покоління.
                                                                                         

Відзначаючи 70-річчя від дня визволення України від фашистських загарбників, наша країна знову перебуває у стані війни. Знову гинуть найкращі сини України – справжні патріоти, захищаючи свободу і незалежність Вітчизни. Ми повинні зробити все для того, щоб допомогти і підтримати їх у цей складний час.

Малюнки солдатам, листівки з побажаннями повернутися живими і здоровими… Таким чином маленькі читачі дитячої бібліотеки № 129 для дітей у рамках акції «Діти України за мир» намагаються підтримати українських бійців, які знаходяться в зоні бойових дій, а також поранених, що лікуються у військових шпиталях.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>