На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС

На головну
бібліотеки № 120
Про бібліотеку
Небайдужим батькам
Творчість наших читачів
Пошта

 

 

Розважально-ігровий мікс
«Цей веселий Хелловін!»

28 жовтня читачі, які разом з батьками та друзями завітали до бібліотеки № 120 для дітей, стали учасниками цікавого дійства! Вони поринули в казково-містичну атмосферу Хелловіну, яку напередодні створили для них працівники бібліотеки. І хоча свято не є офіційним для нашої країни, воно стало приводом для творчості, фантазії та гарного настрою.

Дітей, одягнених в тематичні костюми, зустрічали жахливо-кумедні привиди з повітряних кульок та гарбузи-ліхтарі зі «зловісними» посмішками.

Як завжди, дітлахи взяли активну участь в іграх та розвагах, що підготували для них працівники бібліотеки. А найкреативніші охоче перевтілювалися у героїв книжок з серії дитячих «жахливчиків» Під час виконання завдань учасники проявили кмітливість та справжній артистизм.

Також бібліотекарями було проведено пізнавальну бесіду «Що за свято Хелловін?», а на майстер-класах гуртка «Майстриня» всі бажаючі навчалися виготовляти листівки до Хелловіна та вирізати оригінального ліхтаря із гарбуза.

І, наче магнітом, притягувала увагу фан-зона, оздоблена павутинням, павучками та кажанами, на фоні якої протягом дня охоче фотографувалися всі бажаючі.

Діти та їхні батьки весело та цікаво провели час!
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ