На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС

На головну
бібліотеки № 120
Про бібліотеку
Небайдужим батькам
Творчість наших читачів
Пошта

 

 

«Чудовий світ каменів та мінералів»

Зустріч з циклу «Між нами, матусями»

25 жовтня на черговому заході з циклу зустрічей «Між нами, матусями» у бібліотеці № 120 для дітей були присутні мами та бабусі юних користувачів, а також наші колеги.

Цього разу темою заходу було обрано загадкові властивості каменів та мінералів.

До уваги читачів було запропоновано огляд книжок з тематичної виставки «Чудовий світ каменів та мінералів». А центром уваги стала розповідь майстрині Кульбовської Вікторії про цілющі та містичні властивості природних каменів. Наприклад, агат надає людині впевненості у своїх силах, рожевий кварц надає жінкам особливої привабливості, бурштин – активний біостимулятор, а котяче око – захищає свого власника від всіляких негараздів. Як стверджує майстриня, «не людина обирає собі камінь, а натомість – камінь обирає людину».

Відвідувачі заходу з цікавістю розглядали камені з колекції Вікторії Кульбовської, а також її авторські вироби з природних матеріалів. Всім бажаючим Вікторія давала поради щодо вибору каменя-оберегу.

За відгуками присутніх зустріч була надзвичайно цікавою та корисною, а час, проведений у бібліотеці, промайнув дуже швидко.

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ