На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС

На головну
бібліотеки № 120
Про бібліотеку
Небайдужим батькам
Творчість наших читачів
Пошта

 

 

«Памятаємо. Перемагаємо.» (відзначення в бібліотеці Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні)

В перші травневі дні ми з сумом та вдячністю згадуємо тих, хто ціною власного життя, власного здоров’я захистив світ від нацизму та фашизму, тих, завдяки кому ми живемо. Ми пам’ятаємо їхній подвиг, ми розповідаємо про них нашим дітям та онукам.

Мабуть, у кожній родині як святиня зберігаються фотографії, листи воєнного часу; ордени та медалі, особисті речі воїнів Другої світової. Саме ці предмети і лягли в основу виставки-реквієму «Пам ’ ятаємо. Перемагаємо». На світлинах воєнного часу - батьки, діди, близькі родичі працівників та читачів бібліотеки. Ордени та медалі, орденські книжки, справжній офіцерський планшет, листи з фронту – все це поряд із літературою про Другу світову війну представлено на нашій виставці і викликає жвавий інтерес у користувачів бібліотеки.

Небагато, нажаль, лишилося живих учасників тієї страшної війни, але вони є і про них не слід забувати. Тож читачі бібліотеки долучилися до акції «Лист ветерану», що була організована фондом «Інше життя»: діти в своїх привітаннях дякували ветеранам за Перемогу та бажали їм здоров’я та довгих років життя.

«Переможної пам’яті кроки» - таку назву мала година поезії, що пройшла в бібліотеці напередодні Дня Перемоги. Кращі вірші про війну прочитали і діти, і працівники бібліотеки. А пісні воєнних років додали особливої зворушливості атмосфері заходу.

Вічна пам’ять загиблим воїнам! Велика шана живим ветеранам!

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ