На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС

На головну
бібліотеки № 120
Про бібліотеку
Небайдужим батькам
Творчість наших читачів
Пошта

 

 

Тиждень дошкільнят у бібліотеці

Знайомити дитину з книгою та бібліотекою потрібно з самого малечку. В цьому твердо впевнені працівники нашої бібліотеки.

З 25 по 29 листопада в бібліотеці було проведено Тиждень дошкільнят. В ці дні ми радо зустрічали вихованців дитячих садочків нашого мікрорайону та батьків з дітками-дошкільнятами.

Для найменших відвідувачів у бібліотеці було організовано екскурсії «Дім, де живуть книжки»; огляди «Книжечки для маляток», «Книжки-іграшки»; бесіди «Улюблена казка», «Вчись читати», вікторини «Вгадай героя казки» та «Хто у лісі живе?».

Дітки з цікавістю переглянули лялькову виставу «Маша та її друзі», під час якої активно спілкувалися з казковими героями та відповідали на їх запитання.

Малята співали пісні з улюблених мультфільмів, танцювали, читали вірші, а втомившись, відпочивали в дитячому куточку «Грай та читай», де їх розважали не тільки книжки, а й іграшки.

Після відвідин бібліотеки дітлахи приводили до нас своїх батьків, бабусь і дідусів. Тож, до нашої бібліотечної родини долучилося чимало нових читачів-дошкільнят.

Приходьте до нас! У нас весело і цікаво!

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ