На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС

На головну
бібліотеки № 120
Про бібліотеку
Небайдужим батькам
Творчість наших читачів
Пошта

 

 

Літературно-мистецьке свято "В сім'ї вольній, новій"

 

4 березня 2014 року з нагоди 200-річного ювілею Т.Г.Шевченка для школярів було проведено літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій». Захід відбувся на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. До організації свята активно підключилися філіал Національного музею Т.Г.Шевченка «Хата на Пріорці», публічна бібліотека ім. А.Ахматової ЦБС Оболонського району, бібліотека №120 для дітей ЦБС Оболонського району, загально-навчальні заклади №8, №14, №16, №2, №285.

 

Бібліотекарі організували книжкову виставку «Вінок Шевченкової слави», підготували літературно-поетичний колаж «Віхи Шевченкової долі»,яким було розпочато свято, а також увійшли до журі поетичного конкурсу.

В цей день на святі пролунали вірші Т.Г.Шевченка у виконанні дітей різного віку. Кожний з учасників намагався якнайкраще передати глибину та мудрість Шевченкової поезії.

Гостями свята стали школярі , що приїхали до Києва з Луганської, Житомирської, Дніпропетровської областей та м.Севастополь. Вони прочитали власні вірші, присвячені Шевченку та Україні.

 

Цей захід ще раз засвідчив, що ми єдина велика родина, що зветься Україною, а об’єднує нас всіх мудре Шевченкове слово.
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ