На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС

На головну
бібліотеки № 120
Про бібліотеку
Небайдужим батькам
Творчість наших читачів
Пошта

 

 

Літній табір в гостях у бібліотеки

 

«У книги немає канікул» - під таким гаслом бібліотека №120 для дітей організує свою роботу влітку. Для дітей, що відпочивають в таборі відпочинку при ЗНЗ №8, проводиться багато цікавих та корисних заходів в приміщенні бібліотеки.
Найкраще збуджують дитячу увагу та зацікавленість такі заходи, в яких вони самі беруть активну участь – рухливі ігри, інтелектуальні конкурси, вікторини. Тому вся робота в літній період пройнята елементами гри. Діти із задоволенням вживаються в образи літературних героїв, відгадують загадки, відповідають на питання вікторин, стають учасниками літературних конкурсів. Тож, цікавими і пізнавальними для дітей були ігри «Наші друзі вітаміни» та «В гості до літа»; розвиваючими та корисними – літературне лото «Бюро казкових знахідок», вікторинка-плутанинка « З якої ми казки?», гра –пантоміма «Казковий «крокодил».
Всі заходи проходили за найактивнішої участі дітлахів: кожний намагався показати свою ерудицію, акторські здібності, почуття гумору. За призи переможцям слугували книжки та солодощі.

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ