На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Тиждень відкритих дверей
«Цей дивосвіт – бібліотека»

Є багато див на землі, створених і розроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині книга. І завжди цей смолоскип знаходиться у руках бережливих та надійних – в руках бібліотекарів.

Бібліотека- це затишний дім для зустрічі читача з книгою, а також є центром відпочинку і духовності всіх книголюбів від малечі до людей похилого віку, і в центрі уваги бібліотекарів завжди був і буде користувач, його запити і інтереси.

У бібліотеці № 102 для дітей проходив тиждень відкритих дверей приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек - з метою ознайомлення маленьких користувачів з бібліотекою , новими сучасними творами українських та зарубіжних письменників. Учні прослухали бесіди про культуру читання та бережне ставлення до книг, переглянули ряд книжкових полиць та виставок, а також мали змогу ознайомитися з бібліотечними процесами на робочих місцях працівників і допомагали в обслуговуванні юних користувачів бібліотеки.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>