На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

День екологічної освіти
«Кодекс екологічної поведінки в природі»

Традиційно Україна, як і увесь світ відзначав Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Охорона навколишнього середовища- це нова форма у взаємодії людини й природи, породжена в сучасних умовах. Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни. Ось чому в нашій державі сьогодні особливо гостро постало питання екологічного оздоровлення та охорони навколишнього середовища. Необхідно, щоб кожна людина пройнялась відповідальністю за долю природи.

День охорони навколишнього середовища відзначається по різному, у тому числі вуличними мітингами, посадкою дерев у парках, конкурсами творів і плакатів у школах, прибиранням території, та, в будь – якому випадку, цей день є прекрасною нагодою зробити хоч один крок до покращення стану довкілля .

У бібліотеці №102 для дітей відбувся день екологічної освіти. Відвідувачі були проінформовані про екологічний стан в нашому місті, мали змогу з’ясувати, як впливає погана екологія на здоров’я людини переглянувши відео матеріал з екологічного виховання, ознайомилися з можливими шляхами вирішення екологічних проблем переглянувши підбірку літератури з тематичної виставки «Цілителем, хранителем природи стань, людино!»

Пам‘ ятай, що людина – частина природи.

Знищуємо природу – значить знищуємо самі себе.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>