На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Літературний ранок «Шевченкове слово в віках не старіє»

Щовесни, коли тануть сніги, і на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги ми вшановуємо пам’ять Шевченка

9 березня – день народження великого поета, людини світлого розуму, чистих помислів і трагічної долі – Тараса Григоровича Шевченка.
10 березня – це той день, коли людство вшановує пам’ять генія , що увійшов у безсмертя.
Ці дві дати злилися в одну – Шевченківські дні, що проходять по всій Україні. Шевченкове слово входить в наше життя чистотою й трепетною красою, чарівною простотою й дивовижною гармонією віршів. Цілий світ, не тільки Україна, вшановують пам’ять великого Кобзаря, в кожній оселі читають, перечитують настільну книгу Т.Г.Шевченка «Кобзар». Його творчість, пам’ять про нього не вмре ніколи.

Щоб розширити і поглибити знання учнів про життя і творчість Т.Г. Шевченка, показати дітям нелегке дитинство поета, підтверджуючи це віршами – спогадами та уривками з художніх фільмів, навчити читачів виразно декламувати вірші, осмислювати і співпереживати прочитане, показати барвистість, красу рідної мови, її мелодійність у бібліотеці для користувачів молодших класів було організовано та проведено літературний ранок «Шевченкове слово в віках не старіє». Учні мали змогу прослухати ряд пісень на вірші поета, музику до яких писали композитори з різних країн, а також разом виконували пісні, що вже стали народними, а також відкрили для себе Шевченка – художника, переглянувши ряд його картин, портретів, та ілюстрацій до своїх віршів, які геній лишив нам у спадок.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>