На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Калейдоскоп подій

 

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

До 200-ліття Т. Г. Шевченка

Є імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українських людей, стало ім’я Т. Г. Шевченка, чия творчість викликає у людей почуття гордості і захоплення своєю красою, своєю революційною силою і народною мудрістю.

Славний батьку наш, Тарасе, пророче єдиний,
поклін тобі наш доземний – дітей України.

Сяє з вічності душа Тараса. Сяє в пророчому слові, посилає біблійне пророцтво воскресіння матері України – на верховинні другого і на зорі третього тисячоліть. Сяє з вічності непогасна віща свіча Тараса.

Поезія Шевченка перейнята світлими ідеалами правди і братерства, і до наших часів є для нас провідною зіркою на шляху до досягнення цих цілей.

П. Грабовський

Виховуючи інтерес у читачів бібліотеки до життя і творчості геніального сина України, любов і шану до народного поета, брати приклад з Шевченка та виконувати його заповіти у бібліотеці № 102 для дітей було організована книжкова виставка «З іменем Шевченка – по життю» та проведена поетична година «На тиху розмову та добре слово, Шевченко нас скликав й запрошує знов».

Твою думу, твою пісню, збережемо навіки,
І клянемось виповнити твої заповіти.

Аналізуючи відгуки українських письменників, науковців та діячів, чужинців, які ознайомилися з творчістю нашого поета, переконливо заявляють про те, що Шевченко – поет світового значення, що творчість Тараса силою свого полум’яного і мистецького слова, силою своєї загальнолюдської правди переступила кордони своєї Батьківщини.

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>