На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Як засинає дітвора, сріблястий ліс і гай – до нас у гості поспіша із неба Миколай.

За вікном випав білий пухнастий сніжок. Видно чиїсь сліди, і десь зовсім недалеко чути кроки доброго дідуся Миколая. Прислухайтесь…То Святий Миколай несе довгожданий подаруночок і тобі, люба дівчинко, і тобі, любий хлопчику.

Свято Миколая припадає на 19 грудня. Його вважають покровителем дітей. В цей день Миколай збирає всіх дітей на суд. Добрій й слухняній дитині він дає медяник, а всім гарним дітям в цей день дарує подарунки. У народних легендах і переказах Святий Миколай боронить людей від різного стихійного лиха, а найчастіше на воді. Ось чому всі рибалки у своїх домівках мали образ Святого Миколая.

Напевно кожна українська дитина з нетерпінням чекає на цей день. Мандрує небесний опікун світом, несе свої гостинці для всіх чемних і слухняних: іграшки, солодощі, книжки. Свої твори про Святого Миколая подарували юним читачам багато українських письменників. Оповідання, казки, нариси про свято на честь Миколая дуже знані українському читачеві.

У бібліотеці № 102 для дітей 19 грудня маленькі читачі взяли участь в літературній грі «Миколая ми чекаєм…». Діти читали вірші, розгадували загадки та ребуси, змагалися у конкурсі на краще знання українських обрядів. Учасники гри були дуже задоволен і, активні та нагороджені солодкими подарунками.

Наставляє Миколай: Злом себе не покарай!
Чесним будь та справедливим, і працюй, не будь лінивим.
Другом вірним завжди будь, свого роду не забудь.
Не зречись своєї мови ні за якої умови!
Будь людиною завжди і добра від долі жди.

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>