На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Калейдоскоп подій

Безпечна дорога від дому до школи

Ось і почався новий навчальний рік. Тисячі учнів поспішають на уроки. Батьки завжди хвилюються, коли діти вирушають в дорогу до школи або на прогулянку. Тому що на дорогах та вулицях їздить багато транспорту. Адже він може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знати правил дорожнього руху. Тому у бібліотеці № 102 для дітей для маленьких користувачів, учнів молодших класів ЗНЗ № 285, 29 було проведено виховний захід «Безпечна дорога від дому до школи». Учнів знайомили з правилами дорожнього руху, як правильно реагувати на сигнали світлофора, буду спостережливим, обережним, дотримуватися культури поведінки на вулиці. Для дітей була підібрана література, з якою могли ознайомитися на книжковій виставці «Правила дорожні – не слова порожні». А також у виховних цілях проведена вікторина та продемонстровано кілька учбових мультиків, де казкові герої Баба Яга, Кощей Безсмертний, Іван Царевич – створювали різні небезпечні ситуації на дорогах та показували як уникнути дитячого травматизму.

Пам’ятка пішохода
  • Ходити по тротуару та пішохідних доріжках треба, дотримуючи правої сторони.

  • Узбіччям ходити тільки тоді, коли немає безпечнішого шляху. При цьому йти тільки назустріч руху транспорту і у світлу пору доби.

  • Перетинати проїжджу частину по позначених пішохідних переходах. Точно виконувати сигнали світлофора та регулювальника.

  • Іти, а не бігти через дорогу.

  • Допомагати переходити вулицю тим, хто цього потребує (малюкам, незрячим, людям похилого віку).

  • Бути вихованим, культурним, виконувати всі обов ’ язки пасажира.

  • Коли станеш велосипедистом, дотримуватися правил їзди на велосипеді.

  • У разі дорожньо-транспортної пригоди надавати можливу допомогу потерпілим та повідомити про пригоду міліцію.
 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>