На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Калейдоскоп подій

Славимо День Перемоги!

Схиляємо голови низько, щоб шану героям віддати
На вічних постах стоять обеліски,
На полях обеліски стоять!

Вшановуючи пам’ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни, працівники бібліотеки №102 для дітей разом з маленькими відвідувачами провели групову бесіду, мета якої - виховання гуманного ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни, розвинути в учнях уяву про героїчні вчинки дорослих і дітей в боях у роки війни, показати, що вічно живим полум ’ям горітиме священний вогонь людської пам’яті .

Бійці Вітчизну врятували,

Ішли за неї в смертний бій,

Щоб діти в щасті виростали,

В країні зоряній своїй.

Їх прийняла війна, лишивши списки,

Загиблих в праведнім бою,

Застигли в тузі обеліски,

В гранітнім кам’янім строю.

Їх імена на мармуру куто,

На граніті, металі,

Щоб кожен знав:

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто! І безвісті ніхто не пропав.»
Не щезне з пам’яті людської великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.
Страшні сліди залишила війна. Тільки на території України на руїни і згарища було перетворено 714 міст і 28 тис. сіл. Скільки горя, скільки страждань за цими цифрами.
1418 днів і ночей йшли воїни вогненними дорогами війни, кожен день, як рік. Все витримали і перемогли. Перемогли тому, що відстоювали свою Батьківщину, відстоювали право на щастя, на життя.

Книжкова виставка «Вітер воєнних років»

Для користувачів бібліотеки оформлено выставку художньої літератури про мужніх та безстрашних людей – бійців та командирів, що в роки Великої Вітчизняної війни захищали свою країну, свій народ. В книгах відомих письменників відображено бойову діяльність партизанських загонів, їх сміливість, рішучість, безстрашність. Відображена вся правда життя в тяжких умовах партизанського побуту, підпілля, розвідки. Герої художніх та документальних повістей чесно виконували свій громадянський обов’язок, воювали та мріяли про перемогу.

До свята Перемоги активні читачі бібліотеки Цудзевич Артем та Бралюк Юлія, учні ЗНЗ № 9 та № 29, подарували бібліотеці свої малюнки на тему війни та визволення Києва.

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>