На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Калейдоскоп подій

 
Виставка-репортаж «У пам ’яті немає давнини»
6 листопада 2013 року відбулося святкування 70-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. До цього свята у бібліотеці № 102 для дітей було організовано та оформлено книжкову виставку-репортаж «У пам ’ят і немає давнини». До уваги читачів представлена підбірка матеріалів (книги, фотографії, малюнки, листи), що розповідають про важкі часи окупаційного Києва, киян, а також героїзм бійців-визволителів, які віддали своє життя за Перемогу у Великій Вітчизняній війні, за визволення рідного міста.

…Сьогодні наш шлях – через Дніпро. Погляньте на берег, що перед вами. Там Київ, українська земля, там діти і дружини, батьки і матері, брати і сестри. Вони чекають на Вас!..

(Із звернення Військової ради Першого Українського фронту)

Стоять у музеях пробиті знамена гвардійські. Суворі солдати не сплять у ночі на посту. На кручах дніпровських високі мечі обелісків і вся Україна стоїть у вишневім цвіту.

 

Ми часто йдем до пам ’ ятника Слави, що завжди в світі вічного вогню ; над Ки євом піднявсь в височину він стрункістю і гордістю постави

Довічна слава їм, довічна пам ять! Їх не забуде рідна сторона – сини й онуки у віках прославлять воїнів прекрасні імена, горді, героїчні імена!

© 2006-2014 ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>