На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Калейдоскоп подій

 

Що в світі є іще миліш,

До серця близьке, близьке!

То мова рідної землі,

То пісня материнська!

У кожній людині є душа і серце, у кожного народу – мова і пісня. Наша мова – невичерпне джерело, скарбниця народного духу. 9 листопада 2013 року в Україні відзначали День писемності та рідної мови. З нагоди цього свята у бібліотеці № 102 для дітей з учнями 6-их класів школи № 9 було проведено поетичний ранок «Наше диво калинове, кохана українська мово!».

Мета заходу – виховання любові до рідної мови, України, художнього слова, формування культури мовлення, поваги до української мови, як державної.

 

Було організовано книжкову виставку художніх матеріалів, збірки пісень, віршів, прислів’їв, а також відомі вислови талановитих українських письменників, поетів та діячів культури, що удосконалювали українську мову. Серед них Іван Котляревський, Леся Українка, Тарас Григорович Шевченко, Олесь Гончар, Павло Тичина, Григорій Сковорода та інші.

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,  
У барвінки зодягайся, моє щире слово.  
Колосися житом в полі, піснею в оселі,  
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.  
Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали,  
Як з колиски дорогої мовоньку кохали.

Учні читали вірші, співали пісні, була проведена групова бесіда про історію виникнення та розвиток української писемності та мови, з якою ми виростаємо, з якою живемо і завдяки якій маємо велике право та високу гідність іменуватися народом України.

© 2006-2014 ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>