На головну бібліотек для дітей // На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта
   

Оголошення

До Міжнародного дня спонтанного прояву доброти з 17.02.2017 року у бібліотеці №102 для дітей разом з громадською організацією «Здорове людство» проводиться акція по збору дитячих книжок та аудіокниг для дітей з важкими захворюваннями, що знаходяться під опікою соціальних центрів або проходять лікування у відділеннях дитячої онкології ( HIP, НДСЛ «Охмадит»)

Звертатись за тел.: +380968041267 , 432-75-76
та адресою: м. Київ вул. Рокосовського 3б (Бібліотека №102 для дітей)

Бібліотека заснованна у 1974 році на Мінському масиві. Книжковий фонд -близько 30 тисяч примірників, за рік обслуговує більше 3 тисяч користувачів. При бібліотеці працює клуб "Юний бібліотекар".

Cайт бібліотеки № 102 буде корисним насамперед для читачів нашої бібліотеки. Якщо ви хочете дізнатися про культурні заходи, які проводяться на базі бібліотеки, ви маєте змогу в режимі on-line подивитись наш план роботи на рік.

Якщо ви ще не стали читачами нашої бібліотеки, радимо подивитись наступні розділи: наші координати, як записатись, правила користування бібліотекою. Вам також може бути цікаво подивитись на підбірку фотографій нашої бібліотеки.
На нашому сайті ви також можете знайти малюнки та поробки наших читачів.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ