На головну бібліотек для дітей \\ На головну ЦБС

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта

Калейдоскоп подій 2011 року

"Козацькі забави " (ранок)

   

"Зустрічаєм літечко з книжкою в руках"

«Голос дитини. Почуйте його.»

1.06.2010 року, до Дня захисту дітей у бібліотеці № 102 разом з громадською організацією «Культура та суспільство» був проведений виховний захід «Голос дитини. Почуйте його.» Спочатку з маленькими читачами школи № 29 (2-3 кл.) була проведена групова бесіда «Я люблю країну, де є право на ім’я та родину». Мета заходу – ознайомлення дітей з їх правами. Допомогти молодшим школярам зрозуміти їхнє право на турботу й піклування держави про кожну дитину. Формувати уміння дотримуватися правових свобод та обов’язків дитини.

Представниками громадської організації була проведена бесіда «Любов та піклування дітям» та представлена виставка малюнків обдарованих дітей-інвалідів. Також дітям була представлена можливість послухати казку Зіновії Душкової (рос. письменниці) «Сказка о хромом Пирате», де добро завжди перемагає зло. Бібліотеці було подаровано книгу та 4 диски з казками письменниці.

Народна майстриня Шабалкова Лариса Володимирівна

З 2005 року постійним актиним користувачем бібліотеки № 102 для дітей є народна майстриня ШАБАЛКОВА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА, яка своїми творчими доробками прикрасила та збагатила приміщення дитячої бібліотеки. Чудовим витвором є "Великоднє дерево", "Вітрильник" - виріб з вербової лози, картина "Яблука", а також ряд українських народних оберегів: віночки, рушники.

"Дзвенить струмочком рідна мова"

До Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці № 102 для учнів початкових класів шкіл № 9 та № 29 був організований поетичний ранок "Дзвенить струмочком рідна мова". Однією із частин свята був конкурс на краще дикламування дітьми віршів про рідну мову. Переможцями стали: МЕДВІДЬ ЮРА, СИБІРЯКОВА МАРІЯ, ЗАВЕРТАНА ОКСАНА та ВЕРОЇВСЬКА НАСТЯ.

Виставка Моравської Дарини

У приміщенні бібліотеки була проведена виставка робіт "Зимовий вернісаж" юної художниці МОРАВСЬКОЇ ДАРИНИ, учениці 4 класу 29 школи. Її малюнки викликали захоплення у юних відвідувачів бібліотеки.

До 80річчя від дня народження Всеволода Нестайка

До 80річчя від дня народження В. З. Нестайка з учнями 5-6 класів школи № 9 у бібліотеці була проведена групова бесіда біля книжкової полиці "Щасливий дар - творити для дітей". Читачі з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря
Алцибеєвої І.Д. про життя та творчість письменника, а потім ПШЕЙ ГАННА, КАЗМІРЧУК ОЛЯ, КОСТЕНКО САША, КАЗМІРЧУК ПАВЛО, ЗАГОРОДНЯ НАСТЯ читали уривки з популярних творів В .З. Нестайка.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ