Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Екологічна гра-подорож «Забавлянки з лісової галявини» у бібліотеці ім. Анни Ахматової
Нарешті прийшла весна. Замість морозного повітря нас зігріває теплий південний вітерець. Вже можна побачити бруньки та перші листочки на деревах та кущах. Почути мелодійний вранішній спів птахів під віконням та веселі вигуки радісних дітей на подвір’ї. У квітні багато днів присвячених природі та екології: Міжнародний день птахів, Всесвітній день здоров’я, День землі, День екології.
Бібліотека ім. Анни Ахматової підготувала для наших найменших читачів подарунок – до нас у гості завітали сама пані Весна та її помічниця корівка Ромашка. Весна та Ромашка прийшли до нас не просто так, а з метою розповісти дітям про захист природи та правила безпеки поводження у лісі.
Пані Весна підготувала для дітей багато веселих конкурсів, а Ромашка - цікаві загадки. Діти з радістю провели час. А після всіх «випробувань», кожен з діток отримав подарунок.
У ролі Весни була казкарка Каланчук Галина, яка пише казки як для дітей так і для дорослих. У її надбанні вже є видання кількох казок і наразі вона пише нові.
А її подругу корівку Ромашку виконує наш бібліотекар Чередніченко Наталія.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>