Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

«Маленькі люди у великому місті» презентація нового роману про Київ письменниці Міли Іванцової

14 червня у нас відбулася ще одна зустріч з сучасною українською літературою. Міла Іванцова презентувала свою нову, ще тепленьку, книгу - роман "Я тут живу", написаний нею ще 9 років тому, але виданий вперше. Вона розповіла гостям і про свою творчість, і про героїв роману, зацікавила його сюжетом і охопленою тематикою. Адже це ще одна її книга про Київ та його мешканців. А надто - про наш район, ті місця, які ми добре знаємо - наприклад, урочище Кинь-Грусть.

Тому презентація цього роману так привабила велике коло гостей з нашої Куренівки і не тільки. Охочих послухати пані Іванцову було дуже багато. Присутні уважно та з цікавістю слухали письменницю. Міла розповідала про деякі моменти з книги, тим самим залишаючи сюжетну інтригу, та зачитувала деякі уривки з нового роману. Багато відповідала на питання присутніх у залі. Також не оминула у розповіді й інші свої романи. А наша бібліотекар та керівник гуртка «Країна handmade», Чередніченко Наталя подарувала письменниці власноруч виготовлену сумку.

Сама Міла Іванцова говорить про свій роман так: « А цей мій роман лишень про три осінні тижні з життя колишнього Києва. Він перекине читача у той не дуже далекий час, коли вічне і мудре місто терпіло нас – киян, доволі інертних і лінуватих, які не надто переймалися чимось далі власного інтересу і не могли захистити ні себе, ні місто від різного штибу амбітних, але байдужих до столиці зайд-правителів. Але всі ми у ньому жили, переплітаючись долями, більше чи менше цінуючи сам цей факт і один одного. Автор не читає моралі. Не судить героїв. Не робить висновків. Вважайте, що просто дивитися фільм про звичайні людські історії, які підгледіла прихована камера».

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>