Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Літературно-музичний вечір
«Простеліть мені, мамо, рушник, про який лиш у пісні співають»

12 травня у бібліотеці ім. Анни Ахматової відбувся літературно-музичний вечір присвячений Дню матері та Міжнародному дню сім’ї «Простеліть мені, мамо, рушник, про який лиш у пісні співають».

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. І дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.

Відвідувачі нашого концерту мали змогу безкоштовно прослухати наживо класичні та народні композиції присвячені матері та жінці зокрема. А виконували їх, вже відомі вам, неперевершений Микола Власик та незрівняна Людмила Кучер.

Гостям настільки сподобався концерт, що після основної програми ще довго лунали пісні на біс, які підтримувала вся аудиторія. Навіть декілька наших бібліотекарів виявили бажання також заспівати на нашій міні-сцені, чим зірвали шквал аплодисментів. Всі присутні отримали велике задоволення від концерту.

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>