Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій 2012

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

 У 2012 році в Публічній бібліотеці ім. Анни Ахматової пройшло багато масових заходів, у яких брали участь бібліотекарі, читачі бібліотеки та запрошені гості. Ми підготували звіт у форматі слайд-шоу, щоб згадати наймаштабніші події 2012. Працівники бібліотеки щиро вдячні всім, хто допомагав нам в організації масових заходів та всім гостям, присутнім на них. В 2013 році у нас в бібліотеці заплановано ще більше цікавих подій. А поки згадаємо, що було у 2012.

27 березня у Публічній бібліотеці ім. Анни Ахматової відбулась презентація великомасштабного, патріотичного проекту видавництва «Кріон» - "Україна: історія великого народу", яку провів один з його засновників Володимир Олександрович Зубанов.

26 квітня пройшла моновистава, за участі актриси, Лауреата Всеукраїнських та Міжнародних вокальних, композиторських, театральних конкурсів
Юлії Сак ,"Анна Ахматова: Самотність"

26 травня відбувся захід, присвячений 1530-річчю Києва, в рамках якого було презентовано книгу Михайла Кальницького "Єврейські адреси Києва". Книга побудована як путівник місцями, які пов'язані з історією та культурою київського єврейства та розповідає про життя городян, їхній побут і заняття. Окремі розділи присвячені пам'ятним місцям і єврейським некрополям.

21 червня бібліотека ім. Анни Ахматової спільно з табором літнього відпочинку "Соняшник" при ЗОШ № 8 організували для дітей інформаційну хвилину "Футбол - це все" та конкурс малюнків на асфальтні. Дітям було запропоновано малювати малюнки на вільну тему, та більшість з них обрали темою для свого шедевру проведення "ЄВРО 2012" в Україні.

14 червня 2012 в бібліотеці ім. Анни Ахматової спільно з бібліотекою ім. Саші Чекаліна для дітей було проведено театральну вікторину "Допоможи Петрику дізнатися про футбол", історично-пізнавальний калейдоскоп "Футбол вчора і сьогодні" та театральна мозаїка "Казковий водограй".

22 жовтня 2012 в бібліотеці було проведено майстер-клас на тему « Прикраси з бісеру». Бібліотекар Москаленко Ірина Геннадіївна ознайомила учнів ЗНЗ № 8 з одним із найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва – бісероплетінням.

18 та 19 грудня до нас в бібліотеку ім. Анни Ахматової завітала чарівна Фея Джесіка. Були запрошені учні молодших класів шкіл № 8 та № 14. Під час заходу письменниця Галина Каланчук презентувала свою книгу «Сказки четырех фей» . Були проведені різноманітні конкурси для дітей, ігри, розваги. Переможці конкурсів отримали подарунки від Феї,а всі присутні – солодощі

21 грудня в публічній бібліотеці ім. Анни Ахматової майстриня Євдокія Соя провеламайстер-клас «Основи Петриківського розпису».

 

Пропонуємо до вашої уваги невеликий відеозвіт з заходів, що відбувались у бібліотеці протягом 2012 року.  
 

 

 

Всі події

return_links(); ?>