Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій 2011

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

  Бібліотеки сьогодні є не лише інформаційними центрами, але і центрами інтелектуального дозвілля. Бібліотека ім. Анни Ахматової сприяє розвитку інформаційної культури особистості, її духовності, поєднуючи традиційну культуру спілкування з книгою та нові інформаційні технології.

  Загальні відомості про діяльність бібліотеки за 2011 рік:

    Кількість користувачів -4 243
    Відвідування бібліотеки – 23 970
    Кількість звернень на веб-сайт бібліотеки – 224 273
    Книговидача за рік становить 92 526 примірників

  Пріоритетним напрямком нашої діяльності в 2011 році була популяризація імені Анни Ахматової та створення позитивного іміджу бібліотеки. 2011 р. в бібліотеці ознаменувався багатьма подіями. Серед них такі:

  19 травня відбулося урочисте відкриття літературно-меморіальної вітальні «Анна Ахматова і Київ». На відкритті вітальні були присутні 55 представників Центральної бібліотечної системи «Кунцево» м. Москви. Центральна бібліотека якої також носить ім’я Анни Ахматової. Директор ЦБС «Кунцево» Бурковська Марта Сергіївна презентувала нашій бібліотеці картину з зображенням книг на полиці.
З розповідями про Київ в житті Анни Ахматової виступив відомий історик та дослідник київської старовини Кальницький М.Б.
Директор музею «Однієї вулиці» Шльонський Д.В. розповів про спільну роботу музею та бібліотеки над створенням літературно-меморіальної вітальні та висловив побажання на подальшу співпрацю. Продовжується робота по збору матеріалів (книг, періодичних видань, статей) про життя та творчість Анни Ахматової.

  В листопаді на базі Всеукраїнської школи методистів Національної парламентської бібліотеки України відбулася екскурсія методистів публічних бібліотек України до бібліотеки ім. Анни Ахматової.

  Постійно поповнюється новими матеріалами База даних „ Околиця звалася Куренівка” яка також розміщена в Інтернеті на сайті нашої бібліотеки в рубриці „Про Куренівку”, та картотека “Київ – місто моє”, присвячена історії та сучасності Києва, Оболонського району та Куренівки.

  Для більшості людей похилого віку, одиноких, пристарілих, осіб з особливими потребами бібліотека стала насущною потребою, вона згуртовує, об'єднує, надає можливість для спілкування.

  Бібліотека надає першочергове значення в питанні забезпечення бібліотечно-інформаційного обслуговування людей з особливими потребами, намагаючись допомогти людям цієї категорії знайти соціальний захист та успішно інтегруватися у суспільстві. На протязі вже 11 років, кожну першу середу місяця у приміщенні районного УТОСу працівники читальної зали проводять голосні читання нової, актуальної літератури, організовують масові заходи.

Пропонуємо до вашої уваги невеликий відеозвіт з заходів, що відбувались у бібліотеці протягом 2011 року.  
     
   

 

 

Всі події

return_links(); ?>