Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Зустріч з письменницею Євгенією Кононенко

25 лютого у бібліотеці ім. Анни Ахматової пройшла зустріч з відомою українською письменницею Євгенією Кононенко.

У творчому доробку Євгенії Кононенко поезії, оповідання та есе, повісті та романи, кілька дитячих книжок, ряд культурологічних розвідок з тем популярної культури та гендерних питань і журналістські статті. Але найбільше визнання Євгенія Кононенко отримала за свою коротку прозу: книжки з її оповіданнями, новелами та есе постійно додруковуються в Україні, перекладаються за кордоном і є темою наукових досліджень в Україні та за її межами.

Сьогодні твори Євгенії Кононенко вже перекладено та опубліковано українською, англійською, німецькою, французькою, хорватською, фінською, чеською, російською, польською, білоруською та японською. Вона є лауреатом літературної премії «Гранослов», Всеукраїнського рейтингу «Книжка року», лауреатом Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв і п'єс «Коронація слова», премії часопису «Сучасність», літературної премії часопису «Березіль», переможцем Другого всеукраїнського конкурсу радіоп’єс «Відродимо забутий жанр» Національної радіокомпанії України, переможцем всеукраїнського конкурсу оповідання на київську тематику «З Києва з любов’ю», лауреатом першої премії міжнародного літературного фестивалю «Просто так».

Зустріч пройшла у душевній атмосфері. Читальна зала була переповнена нашими постійними читачами та новими гостями, які були зацікавлені живим спілкуванням із відомою письменницею. Пані Євгенія розповідала гостям про свою творчість, зокрема про ранні та нещодавні роботи. А також письменниця охоче прочитала нам своє найперше оповідання «Драні колготи».

Кожен бажаючий зміг поставити свої запитання автору (а запитань у цей вечір пролунало дуже багато), а також отримати автограф на згадку.

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>