Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Арт-терапія з Марією Білою

4 лютого у бібліотеці ім. Анни Ахматової проходила арт-терапія з Марією Білою. Вона презентувала свою першу книжку-розмальовку "Україна-Дивосвіт", яка вийшла друком у видавництві "Країна Мрій". Це розмальовки для дорослих і дітей з українськими мотивами. Тут і ляльки-мотанки, і сопілки, і Мавка, і традиційні українські хатки. Марія намалювала всі ці картинки за літо, а кожен з нас тепер може розфарбувати все улюбленими кольорами. Розмальовка видана на цупкому папері і тому малювати можна навіть фарбами, а не тільки олівцями і фломастерами.

Кожна картина містить безліч маленьких деталей. Зосереджуючись на розфарбовуванні, людина робить механічні рухи, саме це і заспокоює та дає терапевтичний ефект. Всі присутні на зустрічі змогли самі спробувати розмалювати картини молодої художниці.

Окрім розмальовок, Марія розказала про мандали. Це схематичні зображення, які інтерпретуються як модель Всесвіту, "карта космосу". Мандали використовують у психотерапії в якості засобу для глибшого розуміння свого "я". Марія показала всім охочим принцип створення мандал і кожен зміг намалювати з нуля свою персональну, зашифрувавши там будь-які свої бажання та прагнення.

Марія Біла за освітою психолог, тож на прикінці зустрічі, вона нам розказала, на що вказує вибір того чи іншого кольору для малювання, а також "розшифрувала" деякі мандали.

Ми дуже вдячні Марії за теплий вечір, красиві малюнки та творчий настрій. Та бажаємо їй та всім присутнім творчого натхнення.

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>