Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Засідання туристичного клубу «Мандрівник» у бібліотеці ім. Анни Ахматової

У неділю, 6-ого грудня у бібліотеці ім. Анни Ахматової вперше пройшло засідання клубу любителів подорожей «Мандрівник». Керівник клубу провела віртуальну екскурсію «Стежками України». Також на зустрічі був прийнятий статут клубу.
     Під час віртуальної екскурсії всі бажаючі могли побачити на екрані приголомшливі краєвиди, садиби-музеї та парки нашої рідної України. Паралельно зі світлинами, лектор розповідала вражаючі біографії меценатів, які, нажаль, є невідомими загалу. Після них і залишись ці неймовірні ландшафти та архітектура.
         А по закінченні екскурсії для гостей виступив молодий, талановитий 15-річний скрипаль Даніїл Клименко.
     Спеціально для членів клубу, ми провели екскурсію Літературно-меморіальною кімнатою "Анна Ахматова та Київ". Гості з зацікавленням слухали факти з життя Ахматової у Києві .
     Приємною несподіванкою для працівників бібліотеки стала присутність на зустрічі Георгія Сергєєва – художника-графіка, роботи якого є у нас у музеї! Спеціально для бібліотеки пан Георгій подарував книги зі своїми малюнками, зокрема екслібриси Анни Ахматової та Миколи Гумільова. Для нас це справжня знахідка.
     Клуб «Мандрівник» висловив свою подяку працівникам бібліотеки та бажання у подальшомус організовувати свої зустрічі у нашій бібліотеці.

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>