Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Презентація роману Олега Полякова "Рабині й друзі пані Векли"

18 листопада у бібліотеці ім. Анни Ахматової відбулась презентація дебютного роману журналіста Олега Полякова «Рабині й друзі пані Векли». Не зважаючи на те, що роман дебютний, він вже став подією в сучасній українській літературі. На обкладинці книжки можна прочитати рецензії відомих українських письменників, журналістів.

Окрім того, роман номіновано на премію "Книга року BBC". В рамках премії проходить і конкурс на рецензію до номінованих книг, серед інших можна прочитати і рецензію на "Рабині й друзі пані Векли" від української письменниці Міли Іванцової.

Ще до початку презентації ми провели для пана Олега та його дружини екскурсію нашою біблітекою, зокрема і літературно-меморіальною кімнатою "Анна Ахматова та Київ" .

Сама ж презентація відбувалась жваво - письменника "засипали" запитаннями допитливі читачі. Пан Олег розповідав про сюжет книги, характери своїх героїв. І ми дізнались, що вже готовий рукопис другого роману.

Події роману відбуваються у 2025 році, тому частково цей роман можна назвати фантастичним. Щодо сюжету книги, то в ній йдеться про жінку Веклу, яка збирала разом гарних, розумних та ефектних жінок, все здавалося б досить банальним, аби не одне «але» - всі жіночки повинні мати дуже довгі носи, як і сама пані Векла...

Крім фантастичного посилання, у творі присутні також детективна лінія та багато інтригуючих подій. Читачі, які вже мали змогу оцінити роман пана Олега, зізнались в підозрах, що деякі розділи роману писала жінка – настільки гарно був прописаний характер та внутрішній світ жінки.

Наприкінці вечора Олег Поляков підписав книги всім бажаючим. Наша бібліотека теж поповнилась примірником книжки "Рабині й друзі пані Векли", тож, запрошуємо до читання!

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>