Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

«Таємниця Есаулова»
16 жовтня до бібліотеки ім. Анни Ахматової завітав письменник Олександр Есаулов. У нашій бібліотеці він провів дві зустрічі. Одну з учнями 7-ого класу, яким розповідав про свої детективні та фантастичні книжки для підлітків. А другу для дорослої аудиторії, де відвідувачі мали змогу послухати про життя письменника у місті-привиді Прип’ять.
Пан Есаулов добре підготувався до зустрічі зі школярами і приніс багато різноманітної дитячої літератури. На зустрічі Олександр Есаулов поводив себе невимушено, багато жартував з дітьми чим щиро привернув до себе маленьких читачів. Діти із задоволенням слухали письменника й активно відповідали на запитання. Після розповіді учні мали змогу придбати будь-яку книжку з автографом письменника.
Для старшої аудиторії Олександр Есаулов презентував свої книжки про Чорнобиль та Прип’ять - «Город, котрого нет» и «Хозяин Зоны». Зустріч з дорослою аудиторією проходила у похмурій та сумній атмосфері, цьому сприяла невесела тема про трагедію у Чорнобилі. Письменник розповідав як важко йому було про це писати. Також пан Есаулов розповідав про своє життя у Прип’яті до вибуху на атомній електростанції. Есаулов підготував презентацію з фотографіями свого міста, до та після трагедії, зокрема і квартири, де мешкав сам письменник. На це було дуже важко дивитися. Ніхто не залишився байдужим після розповіді.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>